Namioty

Kontakt

Adres biura
ul. Strzeszyńska 61A
60-479 Poznań
Dane firmy
Reakcja Flagi Reklamowe sp. z o. o.
ul. Szczawnicka 1,
60-471 Poznań
NIP: 7812005617

Tel. +48 61 622 74 18
Kom. +48 604 376 329
Email biuro@grupa-reakcja.pl
namioty 4,5 x 3

Namiot 4,5 x 3,0 m

Cechuje się niesamowitą wytrzymałością, trwałością , łatwością rozkładania, a jego waga i objętośc ułatwia transport namiotu. Nasze namioty wykonujemy z szczególną dokładnością żeby zaspokoic wymagania najbardziej wymagających konsumentów. Gęste poszycia namiotu o gramaturze 230g/m^2 chroni przed nadmiernym słońcem, deszczem a nawet porywistym wiatrem.

Ściany jak i cały namiot zszywamy stebnówką dwuigłową co zapewnia doskonałe parametry jakościowe i wytrzymałościowe naszych wyrobów.

Ponadto każdy z naszych namiotów wyposażony jest w uchwyt do mocowania odciągów osłonięte łatką ochronną, worek magazynowy oraz komplet szpil do mocowania w podłożu jak i worki na poszycia namiotów i ścian bocznych. Za dopłatą namiot można doposażyć w komplet odciągów.Jakość wykonania: 5.0 ★ ★ ★ ★ ★

Wybrane opinie klientów

Procedura projektowa przebiegła bez problemu. Zamówienie bez problemów dotarło już po 3 dniach! Namiot spełnił swoją funkcję. Jak najbardziej firma godna polecenia :)

Karolina z Leszna

Zaskakująco szybko zrealizowano moje zamówienie. Pliki z grafiką wysłałam w poniedziałek przed 12 a już w czwartek namiot był u mnie.

Monika z Łodzi

Doskonale i sprawnie, dokładnie o taki namiot z dwoma ściankami mi chodziło.

Twoje lampy - centrum oświetlenia
Skontaktuj się z nami!